سرخط خبرها
خانه / محصولات / محصولات EMC

محصولات EMC

شرکت EMC ارائه کننده سیستم های پیشرفته ذخیره سازی اطلاعات ، محصولات منحصر به فرد با پشتیبانی کامل تمامی تکنولوژی های شبکه های ذخیره سازی ، نرم افزارهای مدیریتی ، ذخیره و پشتیبانی ، مجازی سازی ( مانند VMware ) ، سوئیچ ها درجهت برقراری ارتباط می باشد. محصولات این شرکت در مقایسه با شرکتهای دیگر در بسیاری از موارد دارای رتبه بالاتری می باشد. برای تمامی درخواستها و نیازهای کاربران و مدیران راهکارهای برتر و جدیدی رادرجهت استفاده از اطلاعات و اطمینان از در دسترس داشتن این اطلاعات با بیشترین Performance در شرایط مختلف را ارائه می نماید.

emc vnx family 2

EMC VNX FAMILY

Next-generation unified-
storage, optimized for-
virtualized applications-

این سری از محصولات با قابلیت توسعه تا ۲peta byte و همچنین امکان اتصال از طریق پورت FC( fiber channel) همچنین اتصال از طریق پورت iSCSI و FCoE بستر لازم را برای انواع اتصالات فراهم نموده و کاربر می تواند بر حسب میزان بودجه خود روش اتصال را انتخاب و مورد استفاده قرار دهد. سرعت در این سری از محصولات بر روی بانکهای اطلاعاتی (بانک اطلاعاتی SQL و Oracle ) سه برابر سریع تر نسبت به سری محصولات قبلی خود بوده و کاربر در کار با بانکهای اطلاعاتی هیچگونه کندی را مشاهده نمی نماید. استفاده از حافظه (SSD ( Flash سبب میگردد تا در زمان انتقال اطلاعات ابتدا تمامی اطلاعات بر روی این فضا ذخیره شده و سپس به محل استقرار اصلی خود منتقل گردد تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود. یکی دیگر از ویژگی های این محصول کوچک سازی اطلاعات تا سقف ۵۰ % می باشد که این عمل کوچک سازی بصورت file level انجام می گردد. با استفاده از این تکنولوژی کاربر می تواند در خرید فضای دیسک صرفه جوئی لازم را اعمال نماید. استفاده از محیط های مجازی در این نوع از ذخیره سازها یکی دیگر از مزیتهای این محصول بوده و تمامی محیطهای مجازی را پشتیبانی می نماید. در رده بندی محصولات EMC به گزارش سایت Enterprise Strategy Group که مرجع معتبرتمامی متقاضیان سیستم های ذخیره ساز می باشد کیفیت تمامی محصولات این سری مورد تائید قرار گرفته است.

EMC VNXe SERIES

Designed to be Highly-
Flexible and Available-

سری محصولات V N X e با توجه به بهینه نمودن هزینه یکی از بهترین تجهیزات ذخیره سازی در رده SMB Small Medium Business می باشد. این محصول که امکان اتصال از طریق پورت iSCSI را دارد بدون نیاز به خرید تجهیزات کاربر را در ذخیره سازی اطلاعات همراهی می نماید. استفاده از انواع دیسک های SAS و همچنین NL SAS این وسیله را در رده ذخیره ساز یهای بزرگ و یا ذخیره سازهای سریع قرار داده و کاربر می تواند به سادگی امکان پیاده سازی محیط های مجازی را بر روی این محصول فراهم نماید. توسعه حجمی این دستگاه تا میزان T 240 TB یکی دیگر از محاسن این محصول بوده که کاربر میتواند در صورت نیاز فضای ذخیره ساز خود را افزایش دهد. نصب سریع و آسان با استفاده از نرم افزارهای شرکت EMC ، بالا بودن ضریب امنیت اطلاعات، امکان شناسائی نمودن تمامی محصولات شرکت EMC بصورت خودکار، … از محاسن برجسته این محصول می باشد. لازم به ذکر است که در بررسی های شرکت ESG (مرجع جهانی معتبر بررسی سیست مهای ذخیره ساز) این محصول کاملاً مورد تائید قرار گرفته است.

EMC_VNX_Architecture