سرخط خبرها
خانه / مقالات / EMC در یک نگاه

EMC در یک نگاه

اگر کسب و کاری دارید و خدمتی ارائه می دهید، EMC  به شما قدرت می دهد تا فعالیت های خو را متحول کرده و فن آوری اطلاعات را به صورت سرویس به خدمت بگیرید و یا ارائه دهید. بنیان اصلی این تحول CLOUD COMPUTING  است. EMC با به کار گیری محصولات و خدمات مبتکرانه این فرایند را تسریع می کند. این اقدام به واحد های فن آوری اطلاعات امکان ذخیره سازی، مدیریت، حفاظت و تحلیل مهم ترین دارایی ها که همان “اطلاعات” هستند را به صورتی چابک تر، مطمئن تر و بهینه تر می-دهد.

مشتری ها

EMC با سازمان های خصوصی و دولتی بسیاری در ابعاد مختلف، صنایع متفاوت و در سرتاسر دنیا، از شرکت های تازه تاسیس گرفته تا ۵۰۰ شرکت برتر نشریه فوربز، همکاری می کند. مشتری های EMC  شامل بانک ها و سازمان های سرمایه گذاری، سازنده ها، سازمان های بهداشت و سلامت، شرکت های مخابراتی و اینترنتی، خطوط هواپیمایی، شرکت های حمل و نقل، موسسات آموزشی و آژانس های دولتی و غیره می¬باشد.

سابقه مستحکم در رهبری

ارزش متمایزی که EMC  برای سرمایه گذاری در توسعه و تحقیق قائل است و سرمایه گذاری افزایشی بالغ بر ۱۶ میلیارد دلار از سال ۲۰۰۳ در این زمینه، کمک کرده است که این شرکت هسته کسب و کار خود را مستحکم نموده و با سرمایه گذاری بیش از ۱۷ میلیارد دلار در همین دوره زمانی بیش از ۷۰ شرکت صاحب تکنولوژی را از آن خود کرده است.
در سال ۲۰۱۲ شرکت EMC  به دلیل داشتن هزاران کارمند تحقیق و توسعه در سرتاسر جهان، وسیع ترین ترکیب از سیستم ها، نرم افزار و سرویس، توانایی ایجاد راهکارهای کاملاً یکپارچه و تعهد به ارائه بهترین تجربه برای مشتریان جایزه انجمن صنعت فن آوری اطلاعات را دریافت نمود.
EMC در برزیل، چین، فرانسه، هند، ایرلند، هلند، روسیه، سنگاپور و ایالات متحده مراکز تحقیق و توسعه راه اندازی کرده است. و مراکز تولید آن در ایالات متحده و ایرلند قرار دارند.
EMC 139 امین شرکت از ۵۰۰ شرکت برتر نشریه فوربز است و در سال ۲۰۱۲ درآمد خود را معادل ۷/۲۱ میلیارد دلار اعلام نمود که بیشترین درآمد این شرکت در طول ۳۴ سال فعالیتش بوده است.

 EMCForum-e1376393318332

حضور جهانی

تعداد کارکنان EMC  در سرتاسر جهان حدوداً ۶۰ هزار نفر است. ۴۰۰ دفتر نمایندگی در ۸۶ کشور جهان دارد. دارای بزرگترین گروه فروش متمرکز بر زیرساخت های اطلاعاتی در جهان است و با شبکه گسترده ای از دارندگان تکنولوژی همکاری می کند.  این شرکت متعهد است که در راستای هنجار های اجتماعی و زیست محیطی مسئولانه گام بردارد و در صدر بهترین مکان ها برای اشتغال قراردارد.