سرخط خبرها
خانه / محصولات / محصولات quantum

محصولات quantum

quantum_scalar_i40_tape_library

شرکت Quantum یکی از معتبر ترین شرکت ها در امر مدیریت ذخیره سازی اطلاعات می باشد که از سال ۲۰۱۰ تا کنون بصورت مداوم برترین ارائه کننده محصولات Backup و َArchive انتخاب شده و جایزه Award را بخود اختصاص داده است . این شرکت که از سال ۲۰۰۴ تا کنون تجهیزات Backup و Archive را ارائه می نماید محصولات را در ۲ لایه مبتنی بر دیسک و مبتنی بر Tape معین نموده است .

Scalar_i40_Magazine_Right_lowres

محصولات quantum

کیفیت محصولات مبتنی بر نوار مغناطیس ( Tape ) شرکت Quantum در بسیاری از مراکز داده محرز گردیده است به نحوی که در سالهای گذشته بصورت متوالی جوایزی را بخود اختصاص داده است .تجهیزات مبتنی بر Tape با توجه میزان reliability بالای آن ، خرابی بسیار کم این محصول ، سرعت بالا در زمان انتقال اطلاعات و قیمت رقابتی آن یکی از مواردی است که بسیار قابل توجه مراکز داده قرار گرفته است .

این سری محصولات که با نام سریScalar در بازار شناخته می شود با اتصال از طریق درگاه F.C و همچنین قابلیت توسعه تعدد درایو ها .. کاربر را بصورت کاملا شناور در انتخاب دستگاه همراهی می نماید. این سری از محصولات با تکیه بر تکنولوژی iLayer بار کنترلی کاربران را بشدت کاهش داده و کمک شایانی به بر طرف سازی ایراد های احتمالی در سیستم می نماید . تمامی محصولات این رده ، با نگاه توسعه پذیری و همچنین افزایش سرعت بر پایه نیاز مشتری طراحی و روانه بازار گردیده است . لازم به ذکر است استفاده از هر محصول مبتنی بر نیاز کاربر بوده و می بایست پارامتر های زیادی را در این مقوله در نظر گرفت .

productMain

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *